forum PrzezŚwiat.pl

Podróże - Riwiera Makarska czeka na Ciebie!!! Spędź Lato 2013 z Nami!!

biuroois - 2013-04-30, 13:49
Temat postu: Riwiera Makarska czeka na Ciebie!!! Spędź Lato 2013 z Nami!!
Lato tuż tuż wiec nie trać czasu, tylko czas najwyższy zbierać ekipę i rezerwować miejsca w pięknym, słonecznym miejscu gdzie każdy znajdzie atrakcje i dla siebie!!!
Makarska jest to centrum sportu, kultury, rozrywki i biznesu. Ta piękna miejscowość przyciąga swoim śródziemnomorskim klimatem i dalmacką architekturą. Wśród licznych plaż (najładniejsza, szeroka, żwirowa plaża jest przy hotelach ‘Meteor’ i ‘Dalmacija’) ciągną się promenady z restauracjami, kawiarniami i sklepami.
Warto pamiętać, że główna promenada w Makarskiej porównywana jest do słynnej promenady w Cannes. Nad Makarską wznosi się pasmo gór Biokovo z najwyższym szczytem 1762 m. Dogodne położenie geograficzne pozwala na organizowanie wycieczek do Splitu, Dubrovnika, na wyspy: Brač, Hvar i Korčula. Makarska miłośnikom aktywnego wypoczynku oferuje nowoczesne centrum sportowe.
Opalanie się na ponad półtorakilometrowej piaszczystej plaży, kąpiele słoneczne, wieczorne spacery po Rivie, chodzenie na dyskoteki i przesiadywanie w restauracjach i kafejkach to krótka lista czynności, wokół których koncentruje się życie tysięcy turystów w Makarskiej. Sezon trwa tu od końca maja do początków października, osiągając kulminację na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy Makarska zamienia się dodatkowo w scenę, gdyż w ramach obchodzonej co rok imprezy Makarsko kulturno ljeto organizowane są festyny, koncerty, wieczornice literackie. W Makarskiej odbywają się turnieje tenisowe, regaty wioślarskie i zawody szachowe.

TERMIN - 30.05.2013 - 14.10.2013

CENA już od 400 zł ( w cenie przejazd autokarem, noclegi, opieka pilota, opieka rezydenta, podatek VAT, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych)

Wyżywienie w zależności od wybranej oferty.

Szczegóły :

info@ois.pl
http://ois.pl/Chorwacja

Tel. 223976781, 223976783


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group