PrzezŚwiat.pl - podróże, wyprawy, relacje, turystyka
 Pico del Teide - perła Teneryfy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznajmy sie
Autor Wiadomość
Tygryska

Wysłany: 2011-03-09, 11:15   Poznajmy sie

Proponuje żeby każdy napisał o Sobie kilka slow. Łatwiej będzie dobrać towarzystwo na wyjazd. Zorganizować jakieś spotkanie w celu lepszego poznania i wymienienia doświadczeń podróżniczych.

Co mogę napisać o sobie?
Włóczykij... to tak jednym słowem.Mam 39 lat i najchętniej spędziłabym resztę życia w podróży Uwielbiam zwiedzać,poznawać nowe miejsca,ludzi. Preferuje najróżniejsze rodzaje wyjazdów,najbardziej lubię samochodowe. Staram się wybierać niskobudżetowe aktywne wyjazdy. Ze względu na stan zdrowia(oboje z mężem chorujemy na astmę)przedkładam umiarkowany wysiłek na ekstremalne szaleństwo(co nie znaczy, że nie lubię szaleć i tego nie robię).Chciałabym zobaczyć większą część świata(najlepiej cały). Mieszkamy we Wrocławiu.

fireman 

Wysłany: 2011-11-02, 14:55   

Coś mały ruch w tym dziale, zabrali Wam paszporty czy co??? :lol: :-P
To troche o mnie: miłośnik survivalu, wypraw rowerowych, przyrody, gór, nurkowania(prawie instruktor ;-) )poznawania nowych ludzi i miejsc i kultur. Chciałbym zwiedzić prawie cały świat z plecakiem, niskobudżetowo i każdym środkiem transportu. Najbardziej lubie szwędanie się po tropikalnych wysepkach, dżugli i gorach, po miesięcznej wyprawie do Indii polubiłem też przeludnione kraje pełne zapachów i niespodzianek, i zamierzam tam wrócic.
Mam 28 lat, mieszkam w centralnej Polsce, z zawodu jestem strażakiem wiec i czas mam ograniczony, na koncie dwie miesięczne wyprawy do azji i odrobinke po europie,
Kogo szukam?? kogos takiego jak Ja, pogodnej, najlepiej żeńskiej duszyczki :-) z którą spedze reszte życia na smakowaniu przyrody zarówno tropikalnej jak i tej nie, która nie boi sie wyprawy pod namiot, czy spływu rzeką Kongo, i Bieszczad też :mrgreen:
jest tam ktoś taki??????????????????????????????

Odpowiedz do tematu