PrzezŚwiat.pl - podróże, wyprawy, relacje, turystyka
 
  Wiadomość

data dodania: 2010-08-31 14:15:22      

LOT z Warszawy do Kairu

ocena: 3.00przeczytano 7 razy


Już w październiku ruszy kolejne nowe połączenie PLL LOT. Bezpośrednie rejsy z Warszawy do Kairu uzupełnią tym samym bliskowschodnią siatkę LOT-u, konsekwentnie rozwijaną od początku 2010 roku. Egipt jest jednym z ulubionych kierunków wyjazdów turystycznych Polaków. Od wczoraj bilety dostępne są w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 1167 zł.

Pierwsi pasażerowie polecą bezpośrednio z Warszawy do Kairu już 27 października. Nowe połączenie powstało w odpowiedzi na duże zainteresowanie pasażerów lotami na Bliski Wschód. Egipt cieszy się niesłabnącą popularnością jako miejsce turystycznych wyjazdów. Polacy coraz częściej organizują je samodzielnie, bez pomocy biur podróży. Nowy kierunek LOT-u powstał zarówno z myślą o turystach wybierających się do Egiptu, jak i o podróżnych z Bliskiego Wschodu udających się do Europy.

Podróż na trasie między Warszawą a Kairem potrwa 3 godziny i 50 minut oraz będzie możliwa trzy razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy do Kairu odbywać się będą w poniedziałki środy i soboty o godz. 22:30, a z Kairu do Warszawy we wtorki, czwartki i niedziele o godz. 4:10. Rejsy realizowane będą samolotami Boeing 737-400.

źródło: onet.pl

oceń wiadomość:


skomentuj wiadomość:

twoje imię: Zaloguj się
twój komentarz:


komentarze do artykułu:

© przezswiat.pl

zaprzyjaźnione strony: blogi z podróży, smspower.pl - darmowa bramka sms